ERJ-B1AJ222U
MFR.Part #
ERJ-B1AJ222U
JLCPCB Part #
C4045428
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS