WK73S2HTTE16LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE16LJ
JLCPCB Part #
C4266559
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS