RN732BTTD4223D25
MFR.Part #
RN732BTTD4223D25
JLCPCB Part #
C3983011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS