RN732ATTD4122F50
MFR.Part #
RN732ATTD4122F50
JLCPCB Part #
C4269097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS