3430H2F560KTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430H2F560KTE
JLCPCB Part #
C5513303
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS