HV732BRTTD2804F
MFR.Part #
HV732BRTTD2804F
JLCPCB Part #
C6637903
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS