RK73H2ETTD88R7F
MFR.Part #
RK73H2ETTD88R7F
JLCPCB Part #
C2576698
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS