WK73S2BTTDR665F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR665F
JLCPCB Part #
C6750753
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 665mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS