RN73R2ETTD5901B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5901B50
JLCPCB Part #
C4345715
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS