WK73S2BTTD6R65F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2BTTD6R65F
JLCPCB Part #
C6000896
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 6.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS