RK73H1HTTC2400F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2400F
JLCPCB Part #
C172776
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS