3430B2F10RTDF
MFR.Part #
3430B2F10RTDF
JLCPCB Part #
C5494667
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 10Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS