WK73S2BTTDR511F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR511F
JLCPCB Part #
C6000926
Description
-55℃~+155℃ 511mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS