WK73S2BTTDR154F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR154F
JLCPCB Part #
C6025670
Description
-55℃~+155℃ 154mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS