RN732BTTD5902B50
MFR.Part #
RN732BTTD5902B50
JLCPCB Part #
C3983104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS