WK73S2BTTDR226F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR226F
JLCPCB Part #
C5831334
Description
-55℃~+155℃ 226mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS