WK73S2BTTDR137F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR137F
JLCPCB Part #
C5831326
Description
-55℃~+155℃ 137mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS