HV731JTTD1543F
MFR.Part #
HV731JTTD1543F
JLCPCB Part #
C4306839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS