RK73G1ETTP3920F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3920F
JLCPCB Part #
C4195518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS