WK73S2BTTD3R6J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2BTTD3R6J
JLCPCB Part #
C7390006
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS