RN73H2ETTD1050A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1050A10
JLCPCB Part #
C3914778
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS