WK73S2ATTDR698F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2ATTDR698F
JLCPCB Part #
C4301473
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 698mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS