RN73R1JTTD3610B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3610B10
JLCPCB Part #
C4286183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 361Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS