RN73H2ATTD3122D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3122D10
JLCPCB Part #
C4234533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS