SG73G1JTTD34R8D
MFR.Part #
SG73G1JTTD34R8D
JLCPCB Part #
C6481569
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS