RN73H1JTTD5050D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5050D25
JLCPCB Part #
C4329825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS