WK73S2ATTD9R1J
MFR.Part #
WK73S2ATTD9R1J
JLCPCB Part #
C4210795
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS