RK73G2ATTD32R4F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD32R4F
JLCPCB Part #
C5724837
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS