RN73R2ATTD9202A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD9202A25
JLCPCB Part #
C2567369
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 92kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS