WK73S2BTTD7R68F
MFR.Part #
WK73S2BTTD7R68F
JLCPCB Part #
C7117391
Description
-55℃~+155℃ 7.68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS