SG73P2BRTTD243G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD243G
JLCPCB Part #
C5911819
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS