WK73S2ATTD6R20F
MFR.Part #
WK73S2ATTD6R20F
JLCPCB Part #
C4186662
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS