WK73S2ATTD5R49F
MFR.Part #
WK73S2ATTD5R49F
JLCPCB Part #
C4119151
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS