RN73H1JTTD6810C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6810C25
JLCPCB Part #
C4215793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS