WK73S2ATTD2R55F
MFR.Part #
WK73S2ATTD2R55F
JLCPCB Part #
C4166297
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS