WK73S2ATTD1R96F
MFR.Part #
WK73S2ATTD1R96F
JLCPCB Part #
C4240486
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS