RN73R2BTTD6733F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6733F25
JLCPCB Part #
C2530576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS