WK73R3ATTE6202F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R3ATTE6202F
JLCPCB Part #
C4132999
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS