RN73H1ETTP1271D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1271D50
JLCPCB Part #
C4318105
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS