RN73R1JTTD1322D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1322D10
JLCPCB Part #
C2546167
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS