WK73R3ATTE6041F
MFR.Part #
WK73R3ATTE6041F
JLCPCB Part #
C4002950
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS