SR732ATTDR243F
MFR.Part #
SR732ATTDR243F
JLCPCB Part #
C2600538
Description
-55℃~+150℃ 243mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS