WK73R3ATTE5762F
MFR.Part #
WK73R3ATTE5762F
JLCPCB Part #
C4240854
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS