WK73R3ATTE4873F
MFR.Part #
WK73R3ATTE4873F
JLCPCB Part #
C4174035
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS