RN73H2BTTD24R9F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD24R9F100
JLCPCB Part #
C2546443
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS