SG73S2ERTTD1151F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1151F
JLCPCB Part #
C5916873
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS