WK73R3ATTE431J
MFR.Part #
WK73R3ATTE431J
JLCPCB Part #
C4251168
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS