WK73R3ATTE1301F
MFR.Part #
WK73R3ATTE1301F
JLCPCB Part #
C346168
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS