SR731JRTTDR442F
MFR.Part #
SR731JRTTDR442F
JLCPCB Part #
C6495885
Description
-55℃~+155℃ 200mW 442mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS