WK73R2JTTE1743F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1743F
JLCPCB Part #
C4136570
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS